0 (532) 367 30 84
HİZMETLERİMİZ
Neler Yaparız
Neler Yaparız | İklim Havalandırma İzmir

Neler Yaparız

İklim Havalandırma İzmir | Neler Yaparız ?

İklim Havalandırma İzmir, gerçekleştirdiği proje ve taahhütlerinde her zaman kalitesini ön planda tutmuş ve sektörde güçlü bir konuma ulaşmıştır.

Her türlü yapının mekanik tesisat sistemlerinde; projelendirme aşamasından işletmeye alma aşamasına kadar müşteri memnuniyeti esas alınarak, kaliteden taviz vermeden optimum maliyetlerle hizmet vermek önceliğimizdir.

,

Klima Santralleri

İklim Havalandırma İzmir | Klima Santralleri KLİMA SANTRALLERİ BAKIM ONARIM  1.    Hijyenik klima santralleri bakım onarım  2.    Konfor amaçlı klima santralleri bakım onarım  3.    Endüstriyel amaçlı klima santralleri bakım onarım  4.    Paket tip klima santralleri bakım onarım  5.    Kompakt tip klimalar bakım onarım  6.    Roof top klimalar bakım ve onarım  7.    Hassas kontrollü klimalar bakım ve onarım  8.    Fan coil bakım onarımı  9.    Hücreli tip aspiratör ve vantilatör bakım onarımı  Klima Santralleri ve havalandırma ekipmanları bakım onarımı » Klima Santralleri Elektrik Panoları ve pano içerisindeki güç ve kumanda elemanlarının bakım onarımı  » Klima Santralleri otomatik kumanda elemenlarının bakım ve kalibreleri  » Vantilatör ve aspiratör elektrik motorları ve klemens bağlantı noktalarının bakımları  » Vantilatör ve aspiratör fan yataklarının ve rulmanlarının bakımı  » Sıcak ve soğuk su serpantinlerinin bakımı  » Damper ve susturucu kontrolleri  » Klima santralleri sızdırmazlık kontrolleri ve kaçakların giderilmesi  » Havalandırma kanalları sızdırmazlık kontrolleri ve kaçaklarının giderilmesi  » Klima Santralinde kullanılan kaba ve  torba  filtrelerin  yedek parça temini ve değişimleri  » Hepa ve Ulpa Filtrelerin temini ve yenisi ile değişimi Hepa box , laminar flow (laminer akış) ünitelerin bağlantıları ve kontrollerin yapılması  » Buharlı Nemlendirici ünitelerin kontrolleri  » Saha kontrol elemanlarının kontrolü ve bakımı(termostatlar,fark basınç sensörleri,3 veya 2 yollu vana ve motorları,damper motorları,vav,cav gibi debi ayar üniteleri,frekans konvertörleri)  » Vantilatör ve aspiratör kayışlarının gerginlikleri ve çalışma süresine bağlı olarak meydana gelebilecek zedelenmelerin kontrolü ve gerekli ise değişimi  » PLC kontrollü sistemlerin bakım ve kontrolü  » Bilgisayar yazılımının kontrolü

Devamı
,

Çatı Tipi Fanlar

İklim Havalandırma İzmir | Çatı Tipi Fanlar Çeşitli endüstriyel tesisler, mutfaklar ve etkili emiş gerektiren mahaller vb. yerlerde kullanılmaktadır. Geriye eğimli seyrek kanatlıdır. Uzun süre bakım gerektirmeden çalışabilmektedir. Direk akuple tahrik olarak imal edilir.

Devamı
,

Hücreli Aspiratörler

İklim Havalandırma İzmir | Hücreli Aspiratörler Firmamız, hücreli fan ve hücreli aspiratör imalatı ve montajını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir. Hücreli Fan – Aspiratör Kullanım Alanları Nelerdir? Sinema Salonları, Restorant – Cafe, Sağlık Kurum ve Kuruluşları, Okullar, Üniversiteler, Kütüphaneler, Büfeler, Atölyeler, Ofisler, Labaratuarlar hücreli fan yönleri   Hücreli Fan Teknik Özellikleri Ses izolasyonlu Titreşim önleyici takozlar Alüminyum profil çerçeve Özel İthal köşe bağlantıları İstenilen posizyonda hava üfleme ve emme. Çift cidarlı Galvaniz saç kaplama. Motor kayışı gergi kolaylığı. Kolay montaj için hava girişi ve çıkışı flanşları. İstendiğinde içine , sık kanatlı çift emişli fan yerine, BCF Tipi seyrek kanatlı tek Emişli fan monte edilebilir.

Devamı
,

Havalandırma Kanalları

İklim Havalandırma İzmir | Havalandırma Kanalları Havalandırma kanalı (hava kanalı) imalatı ve montaj hizmetlerini kendi bünyemizde gerçekleştirmekteyiz. Hava kanallarında birinci sınıf galvaniz saç, paslanmaz veya alüminyum levha ile yüksek mukavemetli sızdırmaz özellikli flanş ve köşe parçaları kullanmaktayız. Üretimi yaptığımız kanal ve fittings malzemelerini istenilen boyut ve ebatlarda yüksek hassasiyetle fireyi en aza indirecek şekilde Bayrampaşa/ İstanbul’da ki imalathanemizde yapmaktayız. Havalandırma Kanalı Çeşitleri Flanşlı Prizmatik Hava Kanalları Dikdörtgen Hava Kanalı Yuvarlak Havalandırma Kanalı Silindirik Hava Kanalı Dairesel Kesitli Hava Kanalı Düz kanal imalatımızı 120, 130,150-2500 mm aralığında otomatik makinalarda yapmaktayız. Günlük üretim kapasitemiz 300 m2 dir. Kanallar, dirsekler, redüksiyonlar otomatik kenet makinası ile kapatılmaktadır. Kanal flanş bağlantıları, otomatik panç makinasında yapılıp, üretim sonrası mastik silikon ile sızdırmazlık sağlanmaktadır. Havalandırma kanalları standart olarak 2, 3 ve 6 metre uzunluğunda üretilmektedir. İstenildiği takdirde özel ölçülerde de üretim gerçekleştirmekteyiz.  

Devamı
,

Isıtma Soğutma Sistemleri

İklim Havalandırma İzmir | Isıtma Soğutma Sistemleri Her türlü soğutma,endüstriyel soğutma,ısıtma ve iklimlendirme ile ilgili sistemlerin projelendirilmesi, taahhüdünün gerçekleştirilmesi ve destek servislerinin sağlanması Her türlü soğutucu dolap kabinleri, buz makineleri ve soğutma gruplarının; ısıtıcılarının ve ısıtma gruplarının; bunların yedek parçaları ve aksamlarının imalatının, ithalatının, ihracatının ve dahili ticaretinin yapılması Her türlü soğutucu ve ısıtıcı dolaplarının servis ve bakım işlemlerinin gerçekleştirilmesi. Bu amaçla servir ve satış ağlarının oluşurulması. Soğuk hava ve soğuk hava depoları, ısıtma sistemlerinin proje ve imalatının yapılması;sıra mağazaların soğutma ve ısıtma sistemlerinin bir bütün olarak taahhüdünün ve imalatının yapılması. Klima, buz makinesi ve benzeri soğutucuların, ısıtıcıların, bunların aksam ve parçalarının imalatının, satışının, bakım ve onarımının yapılması. Her türlü üretim makine ve cihaz donanımı ve Endüstriyel tesislerdeki yardımcı ünitelere ait sistem ve tesisatlar için Bakım-Onarım-Montaj-Demoraj içeren "Teknik Servis" faaliyetinde bulunulması.

Devamı
,

Doğalgaz Baca Sistemleri

İklim Havalandırma İzmir | Doğalgaz Baca Sistemleri İklim Havalandırma İzmir Sistemleriçelik ve galvaniz sac baca üretiminde ve uygulamalarında Türkiye’nin sayılı firmalarından biridir. Özellikle doğalgazın gelmesiyle birlikte artan baca taleblerini firmamız başarıyla karşılamıştır. Baca ebatlarında ve çeşitlerinde her türlü üretim imkanlarına sahibiz.

Devamı
,

Baca Sistemleri

İklim Havalandırma İzmir | Baca Sistemleri Paslanmaz sac baca imalatında tüm kritik mühendislik hesaplamalarıyapılarak en yüksek performansın gösterilmesi sağlanır.Bunun yanısıra yüksek kapasitelerde sanayi bacaları, kojenarasyon bacaları,kazan bacaları vardır. İklim Havalandırma İzmir, bütün ısıtma kazan sistemleri için uygun gaz atış sistemleridir. Mükemmel çekiş gücü, sızdırmaz yapısı, montaj kolaylığı, doğa dostu oluşu, Modern şık estetik görünüşü, asidik ortamlarda dayanıklı malzemesi, sıvı, katı ve gaz yakıtlı tüm cihazlar için tercih edilir. Paslanmaz çelik bacalar Wierer aralığı estetiğini unutmadan, her özel kurulum ihtiyaçları için mükemmel çözümler sunuyor. Doğru boru tipi ve baca büyüklüğü kazan işleyişi ve verimliliği önemli belirleyicisi. Paslanmaz çelik bacalar Wierer aralığı estetiğini göz önünde bulundurarak, her özel kurulum ihtiyaçları  için mükemmel çözümler sunuyor. Östenitik paslanmaz çelik ve bakır bize çarpıcı dış yüzeyi geniş bir yelpazede sunmak için temel maddelerdir: parlak ve yarı parlak, doğal ya da saten, Elektrolitik tonları bronz, mavi, altın, kırmızı, mor ve yeşil boyalı veya kadar RAL herhangi bir renk.

Devamı
,

Havalandırma Sistemleri

İklim Havalandırma İzmir | Havalandırma Sistemleri Havalandırma sistemleri ağır dizel makinaların ortaya çıkardığı karbon türevli ağır gazlar olsun sanayini de verimliğe ve hava kalitesine etki eden her alanda kullanılmaktadır. Optimum çalışan verimi ve optimum makine ömrü sağlaya bilmek adına insalara sağlıklı hava sağlayabilmek için olmaz ise olmazlardan biri havalandırma sistemleri kullanımıdır. Birden fazla havalandırma ve toz toplama elemanın bir araya gelmesi ile ortaya çıkan havalandırma sitmeleri belli bir mühendislik esaslarına gire her işletme özelinden farklı olarak dizayn edilmektedir. İklim Havalandırma uzman mühendis kadrosu ile işletmenize ihtiyacı olan sistemi yerinde tespit ederek size özel çözümler sunmaktadır.

Devamı
Web Tasarım İzmir © 2015